Podsumowanie 2021 roku

Koniec roku jak zwykle skłania do robienia podsumowań. Czas na zestawienie podróży, które udało nam się odbyć w 2021 roku.


Podróżowanie w 2021

To by kolejny rok w czasie pandemii, podróżować nie było więc tak łatwo jak wcześniej. Jednak i tak było więcej możliwości niż w 2020 roku. Jednak w tym roku w naszym życiu prywatnym nastąpiły duże zmiany, które uniemożliwiły swobodne wyjazdy. Wszystkie tegoroczne podróże odbyłam w ciąży, a w październiku urodziłam córeczkę. To sprawiło, że w najbliższych latach nasze podróżowanie na pewno będzie wyglądać inaczej niż do tej pory. Mamy jednak nadzieję, że nadal będziemy dużo podróżować, teraz już w trójkę odkrywając świat.

Olsztyn

Olsztyn


Podsumowanie 2021 roku

Jeżeli chodzi o podsumowanie 2021 roku, to odbyliśmy w tym roku 3 dłuższe podróże, wszystkie na terenie Polski. Wszystkie udało mi się choć w skrócie opisać na blogu.

  1. Przełom lutego i marca – wyjazd do Gdyni, odwiedziny Gdańska i Helu.
    Relacja: Gdynia poza sezonem
  2. Przełom maja i czerwca – podróż po województwach dolnośląskim i opolskim, zdobycie Ślęży, zwiedzenie kilku zamków, odwiedziny kilku miasteczek, wizyty w 2 arboretach.
    Relacja: Wiosenna podróż po Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie
  3. Lipiec – wycieczka na północ Polski, do województwa warmińsko-mazurskiego. Zwiedzanie zamków, kościołów i miast, a także relaks nad jeziorami, morzem i Zalewem Wiślanym.
    Relacja: Warmia idealna na podróż latem

Plany na 2022 rok

Z uwagi na wciąż trwającą pandemię oraz na posiadanie niemowlaka, nie można nic zaplanować na przyszły rok. Mamy jednak wielką nadzieję, że czekają nas przyjemne podróże, które będziemy mogli dla Was zrelacjonować :) Oby udało się też wyjechać zagranicę, bo już bardzo tęsknimy za tą możliwością.


 

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Niestety ja w tamtym roku nie byłam w zbyt wielu miejscach, ponieważ nie miałam na to środków. Wszystkie oszczędności wydaliśmy z mężem na remont oraz zakup nowych sprzętów takich jak np. lodówka. Dobrze, że w tym roku udało nam się pojechać na wakacje.

Miło jest czytać komentarze - może jakiś napiszesz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.