O mnie

Witajcie na moim blogu! Mam na imię Ania. Obecnie mieszkam w Poznaniu. Na blogu dzielę się wspomnieniami z bliższych i dalszych podróży z ostatnich kilku lat.

w Wenecji

Zwykle podróżuję z moim mężem, oboje rocznik ’88, pracujący na etatach. Wyjazdy najczęściej organizujemy samodzielnie. Staramy się kilka razy w roku pojechać na dłuższą podróż, a w weekendy zwiedzać Poznań i jego okolice. W 2021 urodziła nam się córeczka, a tym samym nasze podróże odbywają się teraz we troje.

Może jeszcze parę słów o tym, co lubię. Otóż uwielbiam góry, zarówno chodzić po nich, jak i oglądać je na zdjęciach. Lubię zwiedzać miasta i oglądać je z wysokości, dlatego zwykle wdrapuję się na kościelne wieże, czy inne punkty widokowe. Spokoju i odpoczynku szukam w parkach i ogrodach miejskich oraz przy fontannach. Mam słabość do czekolady ;) Od zawsze kocham czytać książki, szczególnie literaturę piękną. Od niedawna prowadzę drugiego bloga, głównie o książkach i filmach: lemufy.pl

Parę informacji o sobie zdradziłam też w tym wpisie.

Fascynują mnie europejskie kraje i na razie nie mam potrzeby wyjeżdżać poza ten kontynent. Ale kto wie, co będzie później ;)

Gdy napotkam w Internecie na jakiś ciekawy opis miejsca, które bym chciała odwiedzić, umieszczam go na tej liście pod tytułem Wasze podróże.

Zapraszam do czytania bloga i komentowania wpisów:)

Możecie przesyłać mi także wiadomości na adres: wroznestrony@gmail.com

Znajdziecie mnie na facebooku oraz na instagramie.

Zaznaczone na mapie miejsca odwiedziłam i opisałam na blogu (po kliknięciu na znaczek przy danym miejscu pojawi się link do wpisu na blogu):

4 Comments

  1. Super pomysł na mapę połączoną z odnośnikami do poszczególnych wpisów z danych miejsc! Pozdrawiam i życzę samych owocnych wpisów, które naprawdę chętnie się czyta. :)

    • Ania (autorka)

      Dziękuję! Takie komentarze jak Twój niesamowicie miło się czyta i są niezwykle budujące :) Pozdrawiam serdecznie :)

  2. Możesz zdradzić jakiej aplikacji używasz do tej mapki? Ja mam mały problem ze swoją i szukam alternatywy :)

Miło jest czytać komentarze - może jakiś napiszesz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.